Як робити клізму для схуднення

Клізма для схуднення технікою виконання нічим не відрізняється від звичайних очисних клізм.
Вважається, що за допомогою клізми для схуднення можна і вагу швидко скинути, і організм оздоровити, вивівши із нього шлаки.

Думки з приводу користі і шкоди про такі клізмах розходяться. Єдине, що слід запам'ятати: схуднення за допомогою клізми - швидше, приємний «побічний ефект», ніж реально досяжна мета. А ось допомогти кишечнику очиститися за допомогою поставленої клізми - завдання посильне. Якщо рішення прийнято, і удавана користь від даної процедури відчутно переважує можливу шкоду (для того, хто вирішив випробувати принади зниження ваги за методом клізмотерапіі) - потрібно визначитися, які клізми з найбільшою ймовірністю допоможуть знайти бажану стрункість.

Крім того, перед початком процесу позбавлення від непотрібного баласту у вигляді набраних кілограмів належить ознайомитися з усією доступною літературою. А також - побувати на прийомі у дієтолога і гастроентеролога (можливо - і зайти до інших фахівців).
Тільки лікар здатний сказати, чи корисна виявиться обрана процедура, яка оптимальна тривалість курсу схуднення, скільки процедур можна виконати.

Клізма для схуднення технікою виконання нічим не відрізняється від звичайних очисних клізм. Процедура клізмотерапіі при надмірній вазі була популярна ще в давнину - так що з інструкцією із застосування клізми для схуднення складнощів не передбачається. Для початку, організм необхідно підготувати.

Незалежно від обраного виду процедури та промивної рідини, перед початком курсу схуднення за допомогою клізми потрібно перейти на збалансоване харчування, виключити «важкі продукти». Вегетаріанська дієта - найкращий варіант: при такому підході харчування буде збалансованим, і процес очищення пройде ефективніше. Низькокалорійна дієта у поєднанні з грубою клітковиною в складі їжі прискорить процес виведення скупчилися шлаків. Крім того, очисна клізма для схуднення рекомендована і тим, хто збирається сісти на дієту (або ж почати голодування) - перед такою серйозною перебудовою додаткова чистка вельми відображено.

До основних правил проведення процедури можна віднести наступні пункти: розчин для клізм повинен бути підігрітий до 36 градусів за С; стакан води (або настою, відвару лікарських трав) потрібно випивати перед кожною процедурою; обсяг першої клізми - 1,5л; ставити клізму потрібно, лігши на живіт; хворобливих, неприємних відчуттів при правильно проведеної процедури бути не повинно. Весь захід має приносити тільки радість в передчутті майбутньої стрункої фігури; деяким людям простіше робити клізму лежачи на боці або під час прийняття ванни - вода допомагає розслабитися; після закінчення курсу необхідно подумати про відновлення мікрофлори кишечника: на жаль, не лише патогенні, але і корисні бактерії вимиваються під час очисних процедур;

Тим, хто зіткнувся із запором після закінчення курсу, доведеться вдатися до проносним. Мабуть, це другий (після дисбіозу) неприємний момент, пов'язаний з клізмами: вони дають можливість схуднути швидко, але послаблюють перистальтику кишечника. Універсального рецепту клізми для зниження ваги немає, але деякі методики особливо популярні. Так, на одному з форумів найбільш похвальні відгуки про клізми для схуднення були на адресу процедур з сольовим розчином.

Вважається, що сольові клізми більш ефективні - і підсилити ефект схуднення можна, додавши в розчин солі для клізми столову ложку оцту. Однієї тільки клізмою неможливо домогтися стрункості і витонченості - без дієт і хоча б символічних вправ, зарядки, фітнесу можна тільки непогано очистити кишківник і прибрати кілька сантиметрів з талії (за рахунок виведення калових мас).

Ну а тим, хто вірить в магічну силу клізм, можна порекомендувати ще клізму з лимоном. Половинки лимона має вистачити, щоб розтрощити навіть дуже щільно спресовані відходи травлення. Кавова клізма вважається ще однією методикою ефективної детоксикації. Вважається, що зелена несмажена кави вчинить з організмом справжнє диво.

Втім, істотних відмінностей між клізмою з «правильною» зеленою кавою і клізмою з бюджетним варіантом не спостерігалося.

Плюс до теми

:
Як робити клізму для схуднення Як робити клізму для схуднення Reviewed by Vasyl Markovych on 5/18/2015 04:30:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.