Лікування буряком високого тиску та артриту

Навіть у людей з нормальним тиском після прийняття 500 мл бурякового соку він теж знижувалося.
Про цілющі властивості буряка було відомо вже в давнину. Гіппократ, батько медицини, рекомендував їсти буряк для очищення шкіри, загоєння ран і при проблемах з травленням. 

Вважається, що Афродіта, грецька богиня любові, була зобов'язана своєї привабливості в очах чоловіків завдяки буряках. Буряк також зображували на стінах римських борделів (він вважалася афродизіаком).

Д-р Амріта Ахлуваліа, професор васкулезной фармакології з Лондонської школи медицини - автор унікального дослідження. Згідно з її дослідам, опублікованими в американському журналі Hypertension, у людей, які пили буряковий сік, протягом 24 годин знижувався артеріальний тиск.

Цікаво, що в попередньому дослідженні говорилося, що навіть у людей з нормальним тиском після прийняття 500 мл бурякового соку він теж знижувалося.

Що ж за секретний компонент є в буряці, який знижує тиск? Давно відомо, що нітрати знижують підвищений артеріальний тиск. Ахлуваліа каже, що в буряці багато неорганічного нітрату, який після вживання в їжу перетвориться в газоподібний окис азоту. Окис азоту розслабляє кровоносні судини, внаслідок тиск знижується.

В іншому дослідженні, опублікованому в Journal of Applied Psychology, брали участь чоловіки віком від 19 до 38 років. Вони щодня випивали велику склянку бурякового соку перед тестами на фізичну витривалість (їзда на велосипеді). Вчені з Університету Екзетера в Англії довели, що буряковий сік підвищує витривалість і дозволяє людям тренуватися на 16% довше за часом. Більш того, ефект від бурякового соку був кращим, ніж від регулярних тренувань.

Професор Енді Джонс, який працює консультантом у провідних англійських спортсменів, заявив: «Ми вражені, наскільки буряковий сік покращує споживання кисню. Такого ефекту неможливо домогтися ні одним відомим способом, включаючи тренування ».

Бурякові гамбургери?

Бурякові гамбургери - це чудова ідея для підприємців, які хочуть заробити багато грошей і скласти конкуренцію «Макдональдсу». Професор Гаррі Дут з Дослідницького інституту харчування Роуета констатує щорічне зростання вживання продуктів, багатих жирами.

«Погані жири» окислюються в шлунку, де вони перетворюються в потенційно токсичні речовини, а потім засвоюються організмом. Це може призвести до раку і серцевих захворювань.

Дослідження Дуті показали, що поєднання індички і буряка, яка містить антиоксиданти, зупиняє окислення поганих жирів. Крім того, страва має відмінний смак і виглядає як нормальний бургер. Але поки ніхто не додумався почати комерційне виробництво бурякових гамбургерів.

Зате одна маленька американська компанія розробила Superbeets - концентровані кристали з екологічно чистого буряка. Усього одна чайна ложка цього концентрату, розведеного в 100 г води, містить стільки ж оксиду азоту, як в трьох буряках.

В даний час мільйони людей страждають від артриту. Буряковий концентрат з великою кількістю оксиду азоту покращує циркуляцію, знижує роздратування нервів і запалення в суглобах. Оксид азоту також корисний для хворих на астму, тому що він заспокоює імунну систему і розслаблює дихальні шляхи.

Крім того, оксид азоту пом'якшує ускладнення при діабеті другого типу, посилюючи кровообіг, і при депресії, так як у страждаючих від депресії знижений рівень оксиду азоту. Посилений кровообіг корисно при глаукомі і захворюваннях печінки. Еректильна дисфункція також відбувається через порушену циркуляції, тому підвищення рівня оксиду азоту може вирішити цю поширену проблему.
Джерело

Плюс до теми

:
Лікування буряком високого тиску та артриту Лікування буряком високого тиску та артриту Reviewed by Vasyl Markovych on 2/05/2015 08:19:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.