Хостел у поваленому дереві

Неподалік міста Бордо (Франція) в лісопарковій зоні розташована оригінальна конструкція, що нагадує дерев'яний циліндр. Це особливий будиночок-притулок, в якому можна залишитися на нічліг, проводячи вихідні на природі всією сім'єю або з друзями.

Французька архітектурна студія Bruit du Frigo реалізувала проект будівництва серії оригінальних жител, що знаходяться на території лісопаркової зони недалеко від міста Бордо (Bordeaux). Ці циліндричні структури під назвою Le Tronc Creux («дуплистий ствол») виконані з натуральних матеріалів і дійсно нагадують повалене дерево.

При створенні цього житла архітектори керувалися ідеєю тимчасового притулку, розташованого відносно недалеко від дому. При бажанні там може розташуватися на нічліг компанія друзів або сім'я, що вирішила провести вихідні на природі.

Ле Tronc Creux виконаний з сталевого каркаса, покритого дошками. Теплоізоляцію забезпечує прошарок з переробленої деревини. Всередині достатньо місця, щоб розмістити 9 осіб. У циліндрі встановлено три односпальні, три двоспальні ліжка, складні стіл і стільці. Наскрізні отвори виконують функції вікон.


В цьому будинку немає ні електрики, ні каналізації. Поблизу розташований сухий туалет. Провести ніч в такому житлі можна абсолютно безкоштовно, попередньо лише забронювавши необхідний день.


Плюс до теми

:
Хостел у поваленому дереві Хостел у поваленому дереві Reviewed by Vasyl Markovych on 2/03/2015 09:43:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.