Скакалка - найдешевший спосіб схуднути

Скакалка дешевий і надійний тренажер для похудання
Скакалка - найдешевший кардіотренажер. Хочете скинути вагу - стрибайте. Хочете натренувати серце - стрибайте. Справа нехитра, потрібно лише підібрати правильну скакалку і програму тренування.

Скакалки - не дитяча забава, а серйозний спортивний снаряд
Найпопулярніша, гумова, скакалка продається в будь-якому спортивному магазині, коштує копійки, підходить новачкам і досвідченим спортсменам. Але врахуйте, що удар гумового джгута подібний до удару хлиста - може залишитися садно.

Скіппінг (дослівно з англійської - «стрибання») - повноправний вид спорту, хоча і не олімпійський.
Скіппінг - чудове тренування і для непрофесіоналів. Щоб накачати серцевий м'яз, підтягнути ікри і скинути непотрібні кілограми, досить стрибати по 10-15 хвилин в день. За годину вправ зі скакалкою людина середнього зросту вагою близько 70 кг може спалити 720 кілокалорій. Перед тим, як приступити до тренувань, потрібно лише вибрати інвентар і техніку.

Як вибрати
Скакалка з м'якого пластику (швидкість каната) безпечніша, але впоратися з нею може далеко не кожен: вона важить всього лише близько 150 грамів, і щоб крутити її, потрібно більше зусиль. Зате з її допомогою можна робити більшу кількість обертів. Тому саме на швидкість каната був поставлений останній світовий рекорд - 96 обертів за 30 секунд.

Для тих, хто хоче одночасно з ногами тренувати ще й руки, підійдуть скакалки з важкими ручками. В якості обважнювачів можуть бути, наприклад, вмонтовані в ручки лічильники оборотів і калорій. Останній писк - скакалка із зарядним пристроєм для батарейок. Акумулятор знаходиться всередині ручок: ви стрибаєте - батарейки заряджаються.

Важливо визначитися з відповідною довжиною скакалок. Візьміть скакалку за ручки і наступіть на неї ногами. Ручки повинні знаходитися на рівні грудей або трохи вище. У професійних
Як стрибати
Розминка зі скакалкою - альтернатива «кросу» на біговій доріжці. Починати варто з 30 секунд в день, поступово збільшуючи час секунд на 10-15. Звичайна тривалість розминки, повторимося, становить 10-15 хвилин. Краща швидкість - помірна, не більше 80-90 обертів на хвилину.
Новачкам:
звичайні стрибки;
стрибки зі зміною ніг (чергування стрибків на лівій і правій нозі);
стрибки «хід конем» (те ж, що і стрибки зі зміною ніг, тільки одна нога висунута вперед на 30-40 см);
стрибки у полуприседе;
стрибки з повільним обертанням (робити два маленьких стрибка за час повного оберту скакалки).
спортсменам:
Звичайні стрибки;
стрибки з обертанням скакалки у зворотний бік;
біг вперед і стрибки через скакалку одночасно;
стрибки на одній нозі;
стрибки з постановкою ніг в позицію «п'яти разом - носки нарізно»;
стрибки з подвійним обігом (за один стрибок скакалки двічі проходять під ногами);
стрибки з повільним обертанням.
Джерело

Плюс до теми

:
Скакалка - найдешевший спосіб схуднути Скакалка - найдешевший спосіб схуднути Reviewed by Vasyl Markovych on 1/20/2015 05:11:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.