Авокадо знижує апетит на 40 відсотків

Лише кілька скибочок авокадо під час сніданку або обіду скорочують бажання поїсти протягом наступних трьох годин. На 40 відсотків! Результати дослідження були опубліковані в журналі Nutrition, пише svit24.net.

В експерименті, яке провели вчені Університету Лома Лінда в США, взяли участь дорослі з надлишковою вагою - усіх їх розділили на кілька груп. Одні їли на сніданок страви без авокадо, інші - з ним. Опісля медики за допомогою спеціальних датчиків стежили за апетитом учасників експерименту.


У тих, порція яких була доповнена половинкою свіжого плоду авокадо, бажання перекусити протягом наступних трьох годин було нижчим на 40%, а протягом п'яти годин - на 28%. Добровольці також почували себе більш ситими у другій половині дня після сніданку з авокадо.
Вчені дійшли висновку, що після споживання продукту підвищується рівень цукру в крові, що і допомагає довше відчувати себе ситим.

Плюс до теми

:
Авокадо знижує апетит на 40 відсотків Авокадо знижує апетит на 40 відсотків Reviewed by Vasyl Markovych on 1/04/2015 03:00:00 пп Rating: 5
На платформі Blogger.