У США почали омолоджувати людей

Вчені з Гарвардського університету і Університету Нового Південного Вельсу змогли зупинити процес старіння у лабораторних мишей.

Дослідники змогли відключити гени, що відповідають за старіння за допомогою натуральних протеїнів і молекул. В ході дослідів гризунам вводили особливу молекулу під назвою NMN. І вже протягом тижня були помітні позитивні результати.Вчені також оголосили, що започаткували перший етап клінічних випробувань на людях, повідомляє Росбалт.

"Ми відкрили гени, які контролюють, як тіло бореться зі старінням, і якщо правильно їх активувати, вони володіють дуже потужним ефектом, можуть навіть повернути старіння назад, принаймні, у мишей", - заявив професор Девід Синклер, керівний командою вчених.

Раніше журнал Time назвав професора Сінклера одним з найвпливовіших людей планети за його роботи в галузі генетики. Вчений вважає, що зроблене відкриття може коли-небудь визнано таким же важливим, як відкриття антибіотиків.

Плюс до теми

:
У США почали омолоджувати людей У США почали омолоджувати людей Reviewed by Vasyl Markovych on 11/05/2014 03:56:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.