Зачати дитину найлегше у безмісячну ніч - вчені

Американські вчені дійшли несподіваного висновку про те, що жінки бувають найбільш фертильними в час повного місяця, а ймовірність зачаття у них зростає максимально в темні ночі.

Такий висновок зробили експерти з центру Pacific Fertility Centre в Сан-Франциско, пише svit24.Нет.

Можливо, жінки і сягають свого піку сексуального збудження в повний місяць, однак зачати дитину для них легше у темну ніч, коли Місяця на небі майже не видно. Експерт по лікуванню безпліддя Філіп Ченнет проаналізував анонімну інформацію від додатків для мобільних телефонів, які жінки використовують для відстеження своїх місячних циклів.


Поєднавши спостереження за більш ніж 8 000 представниць прекрасної статі зі всього світу експерт виявив чіткий зв'язок між часом місячного циклу і фазою Місяця. Більш того, місячні більшості жінок починалися в період двох тижнів - від 11 днів до повного місяця до двох днів після. Приблизно у п'ятої частини всіх випадків місячні цикли починалися безпосередньо в день повного місяця, або за два дні до нього і два дні після.

"Я задумався, а чому менструальний цикл жінки складає 28 днів, з чим це пов'язано, - говорить доктор Ченнет. - Адже ніяких чітких медичних причин для цього немає. Судячи з усього, тривалість циклу має стосунок до еволюції і до того факту, що наші предки жили переважно на свіжому повітрі".

Дивовижний феномен доктор Ченнет пояснює ще й тим, що місячне світло впливає на виробництво мелатоніну - гормону, який регулює жіночий цикл.

Плюс до теми

:
Зачати дитину найлегше у безмісячну ніч - вчені Зачати дитину найлегше у безмісячну ніч - вчені Reviewed by Vasyl Markovych on 10/28/2014 03:05:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.