Як навчитися прокидатися без будильника

Щоб навчитися прокидатися без будильника, скористайтеся порадами та рекомендаціями фізіологів:


1. Визначте свій ритм — у який час ви встаєте найчастіше. З урахуванням цього, розрахуйте оптимальну кількість годин, необхідних для сну (залежно від вашого віку — від 7 до 10 годин на добу).

2. Виробіть звичку лягати спати в один і той же час. Перед сном «зробіть установку» на те, щоб встати в певний час.


3. Будьте готові до того, що перший час (5–7 днів) вам буде потрібен годинник для контролю свого пробудження. Трохи згодом, поступово відучуючись від будильника, за допомогою ваших внутрішніх біоритмів ви будете прокидатися в потрібний час самостійно і без годинника.

4. Знайдіть «природний будильник» — ті чинники або явища, завдяки яким можна прокинутися в потрібний час. Для цього оцініть обстановку, де ви спите. «Природним будильником» може стати світло, шум тощо.

— Прокинутися зі світанком. Якщо ваші вікна з ранку заливає сонячне світло, то не опускаючи на ніч штори, вранці ви легко зможете прокинутися в потрібний час. Зрозуміло, в різні пори року світанок настає в різний час, але й до цього організм зможе звикнути.

— Шум від автомобілів, поїздів і міського транспорту — все це також може допомогти вам прокинутися.

Пам’ятайте: правильний добовий ритм і достатній щоденний сон постійної тривалості — найефективніший спосіб пробудження без будильника.

Плюс до теми

:
Як навчитися прокидатися без будильника Як навчитися прокидатися без будильника Reviewed by Vasyl Markovych on 10/24/2014 12:52:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.