У місячну повню сняться найкращі сни

Група психологів з Великобританії опублікувала результати дослідження, що проводилося протягом двох років. Проаналізувавши близько півмільйона сновидінь, вони констатували, що найцікавіші і найбільш яскраві сни сняться в повний місяць.


Людина після такого сну пробуджується в хорошому настрої і в гармонії з навколишнім середовищем. Керівник досліджень Річард Вайзман з Університету Хартфордшира зазначив, що сон в повний місяць, хоча і неглибокий і коротший, але дуже яскравий і запам'ятовується, і його сюжет буває дуже дивним.

У науковому дослідженні взяли участь тисячі добровольців. Виявилося, що не день тижня, не погода і не час року впливає на сновидіння, а місячні фази, музика і звуки. Музику головний мозок людини здатний сприймати навіть у найглибшому сні.

За словами вчених, їх дослідження допоможуть в майбутньому у людей формувати яскраві і цікаві сновидіння, що створить позитивний заряд бадьорості на цілий день. Крім того, можливо, їхні експерименти ляжуть в основу терапії депресивних людей. А релакс- мелодії і звуки природи налаштують їх на глибокий сон і позитивне ставлення.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа