Геморой. Лікування травами

Геморой - дуже розповсюджене захворювання. Від нього потерпають люди різних професій. Однак сьогодні є безліч способів позбавлення від неприємних відчуттів, що виникають при геморої. Деякі методи знімають симптоми захворювання на короткий термін , інші - на значний час.


Лікувння геморою травамиЯкщо поєднувати лікування геморою з правильним харчуванням і рухливим способом життя, то позбутися його можна назавжди.
Отже, внутрішній і зовнішній геморой - лікування . Основними методами є:
- Народна медицина ;
- Лікарська терапія;
- Хірургічне лікування .
Народна медицина передбачає лікування геморою травами. Цей метод давно добре зарекомендував себе, має високу ефективність і відрізняється практичною відсутністю побічних ефектів.
Використання цілющих трав полягає у виготовленні настоїв і відварів, які можна застосовувати «за місцем призначення» - у вигляді ванночок, примочо, мікроклізм.
Вибір відповідного настою залежить від ступеня розвитку захворювання. Наприклад, при збільшенні гемороїдальних вен та вузлів в ділянці ануса використовують настої з ромашки, шавлії, дуба і каштана. Для того, щоб знизити кровоточивість при дефекації застосовують настої з хвоща, ромашки, льону, пижма і деревію.
При сильному запаленні настої трав використовують у вигляді примочок і ванночок зони анального отвору. Середня тривалість кожної лікувальної процедури - 10-20 хвилин, один раз на день. При кровотечах лікарські трав'яні настої застосують у вигляді пиття - тричі на день, перед їдою.
Консервативне лікування - медикаментозна терапія геморою - полягає у використанні ректальних свічок і мазей, що складаються з протизапальних, знеболюючих, пом'якшуючих компонентів. Для лікування геморою в запущеній формі, а також при виникненні ускладнень (кишкова непрохідність, внутрішня кровотеча ) необхідно оперативне втручання.

Плюс до теми

:
Геморой. Лікування травами Геморой. Лікування травами Reviewed by Vasyl Markovych on 3/16/2014 09:06:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.