Кокосова олія корисна для щитовидки

Кокосова олія - універсальна і, крім приємного аромату, має чимало лікуальних властивостей.


Кокосова оліяЛауринова кислота, що міститься в кокосовій олії, також є в материнському грудному молоці. Ця кислота перетворюється організмом в монолаурин, який має виражену антибактеріальну дію, а також сприяє ефективному підвищенню захисних сил організму. Кокосова олія допомагає організму протистояти вірусам і патогенним бактеріям.

Здоров'я щитовидної залози. Кокосова олія - добре відомий засіб для підвищення функції щитовидної залози і контролю цукру в крові. Якщо у вас є проблеми з роботою щитовидної залози, можливо, варто включити кокосове масло в свій раціон. 

Контроль рівня холестерину. Міститься в кокосовій олії лауринова кислота підвищує рівень «хорошого» холестерину в крові.

Регулювання обміну речовин. Кокосова олія легко перетравлюється і не навантажує печінку. При цьому організм використовує кокосову оліюо в якості палива для вироблення енергії.

Красива шкіра. Кокосова олія - прекрасна альтернатива магазинним кремам для шкіри. Воно швидко вбирається, не залишаючи на шкірі неприємних жирних залишків, сприяє розгладженню зморшок і відновлює еластичність шкіри.

Плюс до теми

:
Кокосова олія корисна для щитовидки Кокосова олія корисна для щитовидки Reviewed by Vasyl Markovych on 2/18/2014 08:20:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.