Шипшина полегшує біль

Лікувальні властивості шипшини

Данські науковці встановили , що шипшина має знеболюючу властивістю. Таким чином, вчені розробили ефективний знеболюючий препарат на основі екстракту шипшини, який допоможе людям хворим остеоартритом полегшити хронічні больові синдроми.

З висушеної шипшини фахівці за допомогою запатентованого методу виділили спеціальні сполуки, які зменшують ниючі болі . Потім провели випробування на тридцяти добровольцях. У дев'яти чоловік з десяти болі значно зменшилися, особливий знеболюючий ефект спостерігався у людей з хворими руками. Знеболюючий ефект при остеоартриті триває протягом доби. Лікарський засіб на основі шипшини полегшує біль людям не гірше стандартних болезаспокійливих засобів.


Вперше про знеболюючі властивості шипшини вчені дізналися більше двадцяти років тому. Однак виділити потрібне з'єднання , завдяки сучасним технологіям , вдалося тільки зараз. Про те , що шипшина містить велику кількість вітаміну С і лікопіну , який є потужним антиоксидантом відомо з давніх пір. Ця рослина є ефективним засобом знижує холестерин і запалення , плюс до всього екстракт шипшини має знеболюючу дію

Плюс до теми

:
Шипшина полегшує біль Шипшина полегшує біль Reviewed by Vasyl Markovych on 2/16/2014 08:32:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.