Правила зимового мейкапу: бронзатор, рум'яна та інше

Літо давно минуло, засмага змилася. Взимку дівчатам на допомогу приходить тональний засіб. У зимовий час найкраще використовувати рідку тональну основу, оскільки пудра може ще більше підсушити шкіру.


Мейкап взимкуТрішки прикрасити бліду шкіру допоможе бронзатор. Наносити його можна не тільки на обличчя, але і на шию, використовуючи велику м'яку кисть.

Надати свіжий і здоровий вигляд шкірі можна за допомогою рум'ян . Літні бежеві і теракотові відтінки краще замінити рожевими, кораловими або персиковими . Вони найкраще додадуть вашому обличчю зимової свіжості і підкреслять натуральний рум'янець. Декоративні засоби на кремовій основі додатково зволожать шкіру і виглядатимуть натуральніше.

Рідкі або кремові тіні не тільки модні в цьому сезоні, вони більш стійкі і чудово захистять ніжну шкіру навколо очей. Колірна палітра тіней повинна бути трохи яскравіша за літні гами і підбирається під тип шкіри кожної жінки. Туш для вій обов'язково повинна бути водостійкою, а олівець для очей і підводка - на масляній основі.

Мейкап в зимовий часОсобливу увагу слід приділяти губам. Поживний бальзам для губ або гігієнічну помаду наносять перед кожним виходом на вулицю, а також на ніч. У мороз не рекомендується користуватися стійкими помадами, оскільки на губах залишається суха скоринка. Найбільш вдалий вибір - помада рожевих, натуральних відтінків.
Пам'ятайте, якщо зволожувати шкіру обличчя, рук і губ регулярно, можна позбавити себе від таких проблем як лущення і почервоніння.

Плюс до теми

:
Правила зимового мейкапу: бронзатор, рум'яна та інше Правила зимового мейкапу: бронзатор, рум'яна та інше Reviewed by Vasyl Markovych on 1/26/2014 12:51:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.