Кісточка на пальці ноги. Як лікувати

Поява кісточки в районі великого пальця стопи - досить поширена патологія, яка доставляє незручність багатьом жінкам.


Кісточка на пальці ногиАле і цю недугу можна призупинити, якщо почати лікування захворювання при перших його ознаках . Існує точка зору, що навіть при запущених формах можна обійтися без хірургічного втручання , завдяки засобам народної медицини.

Кульбаба, йод

Помічниками від наростів на пальці будуть жовті квіти кульбаби. Сто грамів квіток кульбаби потрібно подрібнити і дати їм трохи підсохнути , потім до лікарського сировині додається йод в такій кількості, щоб він покрив квітки. Використовувати цей засіб потрібно після того, як він настоїться протягом чотирьох днів.

Ноги гарненько розпарюються, насухо витираються, а потім склад, що вийшов для лікування кісточки на нозі наноситься на неї у вигляді сітки. Таку процедуру рекомендується проводити щодня на ніч, протягом двох тижнів.

Лопух, скипидар

Хорошим засобом народної медицини для зменшення кісточок на стопах буде лопух (реп'ях) і аптечний скипидар. Потрібно пару великих листків лопуха трохи змастити скипидаром (із зеленою сторони) і обернути ними частина ноги від стопи до коліна. Потім поверх лопуха потрібно обмотати ногу поліетиленовим пакетом і укутати в вовняну тканину. Процедуру варто проводити щодня протягом трьох місяців. Але застосовуючи подібний компрес, будьте обережні, щоб нога при нагріванні під ним не отримала опік.

Таке застосування листя лопуха рекомендується не тільки при виростанні кісточок. Процедура , проведена хоча б раз на десять днів , буде не тільки профілактикою захворювань , але і нормалізує обмін речовин в організмі. Якщо скипидар доставляє особливий дискомфорт , то його можна виключити.

Йод, сіль

Полегшенню болю в кісточках посприяють теплі п'ятнадцятихвилинні ванночки . Для цього в одному літрі води потрібно розвести десять крапель йоду і дві столові ложки солі. Соляно-йодні ванночки повинні бути регулярними. Для зняття болю можна також щодня змащувати наріст йодом.

Йод, аспірин

До десяти міліграмів йоду додається п'ять таблеток аспірину, суміш ретельно збовтувати. При розчиненні аспірину йод стає безбарвним, отримане засіб в народі називають "аптечний коктейль", ним рекомендується на ніч змащувати кісточки на нозі. Процедура проробляється три дні, після чого повинен послідувати двотижневу перерву - і знову триденний курс.

Куряче яйце, оцтова есенція, скипидар, топлене свиняче сало

Не менш ефективною при зростанні кісточки на стопі буде мазь, приготовлена таким способом: на дно гранчака поміщають свіже яйце (з білою шкаралупою) і заливають його оцтовою есенцією, так, щоб яйце повністю приховало. Після чого цей склад потрібно помістити в темне місце і дати постояти близько двох тижнів - до повного розчинення шкаралупи. Потім оболонка розчиненого яйця викидається, а в отриманий склад додається десять грамів аптечного скипидару і одна столова ложка топленого свинячого сала (можна використовувати також вазелін , вершкове масло або магазинний жир). Все ретельно перемішується - і мазь готова. Способи лікування потрібно чергувати - день змащувати кісточку даної маззю , день йодом.

Прополіс

Дуже ефективними будуть і компреси , зроблені з прополісу. Для цього потрібно розм'якшити руками необхідний шматочок прополісу і прикласти на ніч до зростаючої кісточки, закріпивши пов'язкою. За відсутності прополісу можна придбати в аптеці його настянку і робити вологі компреси.

Плюс до теми

:
Кісточка на пальці ноги. Як лікувати Кісточка на пальці ноги. Як лікувати Reviewed by Vasyl Markovych on 1/13/2014 12:37:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.