Зимові маски із жовтка для обличчя

Поживна маска з жовтка для обличчя
Рецепт: до жовтка і меду можна додати столову ложку будь-якої олії, яке вам більше сподобається: оливкова , персикова, лляна , мигдальна, гарбузова або масло авокадо.

Зимова маска із жовтка для обличчяРецепт: добре перетерти один жовток з двома столовими ложками молока , заздалегідь нагрітого на водяній бані або в мікрохвильовій печі. Консистенція - не рідка, інакше маска розтечеться. Нанести її на обличчя на 10-20 хвилин і промити холодною або ледь теплою водою.


        Маска з жовтка для поліпшення кольору обличчя 

Рецепт:  відокремити від білка один жовток, перемішати з однією столовою ложкою персикового масла, і з однією столовою ложкою свіжого морквяного соку. Нанести маску на обличчя і шию на 20 хвилин. Змивати в два етапи: теплою, після чого холодною водою.
  

Пом'якшувальна маска з жовтка для обличчя 

Рецепт: змішати склад з одного жовтка та однієї столової ложки сметани жирності до 15% з однією столовою ложкою лимонного соку. Склад нанести на обличчя на 10-15 хвилин, після чого змити прохолодною водою.

Плюс до теми

:
Зимові маски із жовтка для обличчя Зимові маски із жовтка для обличчя Reviewed by Vasyl Markovych on 12/15/2013 09:53:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.