М'ята заспокоює кишківник

Дослідники з Університету Аделаїди пояснюють, що м`ята активізує "антибольовий" канал у товстій кишці, заспокоюючи болі в шлунково-кишковому тракті, пише open.by.

Доктор Стюарт Брірлі відзначає, що м`ята давно широко застосовувалася в натуропатії, проте до цих пір не було клінічних даних, що дозволяють зрозуміти, чому вона так ефективна в полегшенні болю.

- Наше дослідження показує , - говорить він , - що м`ята діє через певний канал, зменшуючи біль у чутливих волокнах, особливо активованих гірчицею і перцем. Потенційно це перший крок у визначенні нового типу загального клінічного лікування синдрому подразненого кишечника.
Синдром роздратованого кишечника (СРК) - шлунково - кишковий розлад, що викликає біль у животі, здуття, діарею або запор. Ця недуга торкається приблизно 15-20 % дорослого населення Землі (близько 22 мільйонів), дві третини хворих - жінки.

На сьогодні ліків від синдрому подразненого кишечнику не існує. Синдром може з`являтися і зникати протягом усього життя людини. У деяких людей симптоми синдрому подразненого кишечника з`являються після вживання жирної і гострої їжі, кави і алкоголю, але, за словами лікарів, причини захворювання можуть бути складніші.

Існує думка, що синдром подразненого кишечника пов`язаний з перенесеним гастроентеритом (запалення шлунка і кишечнику). У деяких випадках синдром може бути викликаний харчовим отруєнням, стресом, реакцією на антибіотики, а іноді пояснюється спадковістю.

Плюс до теми

:
М'ята заспокоює кишківник М'ята заспокоює кишківник Reviewed by Vasyl Markovych on 10/12/2013 07:01:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.