Вправи від зморшок на обличчі

Зморшки з'являються, коли слабшають лицьові м'язи. М'язи обличчя, як і м'язи тіла, потрібно тренувати, щоб вони були в тонусі, це, до речі, примушує нашу шкіру посилено виробляти колаген та еластин, які роблять її пружною і еластичною. Одним словом - молодою. Називається гімнастика для обличчя - фейсформінг .

морщины, зморшки обличчя, вправиЩо заважає нам за переглядом улюбленого серіалу зробити пару вправ проти зморшок? Як і з фітнесом , в цьому випадку заважає тільки лінь . Комплекс передбачає опрацювання всіх лицьових м'язів, які ми не задіємо у звичайній міміці. А м'язів цих - між іншим, 57!
Перед заняттям треба вмитися і залишити обличчя вологим .

Зміцнюємо м'язи чола. Вказівними пальцями притискаємо шкіру над бровами і утримуємо, одночасно - намагаємося підняти брови, із зусиллям. Лоб у нас кривитися не повинен, а м'язи напружуватися - повинні. Тримаємо зусилля секунд 30, потім розслаблюємо лоб. Робимо 10 разів.
Цією вправою ми розгладжуємо зморшки на лобі, якщо такі присутні, не допускаємо обвисання шкіри над бровами.

Зміцнюємо повіки , нижні і верхні. Розчепірювати пальці, середній і вказівний, на знак «вікторі». Ось так - « V». Додаємо до куточків очей , середній палець лягає на внутрішній куточок , вказівний - на зовнішній. Сильно примркжившись , утримуючи пальцями шкіру , розслабляємося. 10 разів. Вправа не тільки зміцнює повіки, але і зменшує припухлості під очима, тому що стимулює циркуляцію лімфи.
Зміцнюємо щоки. Зціплюємо губи, зуби не стуляємо. Тепер посміхаємося куточками рота, із зусиллям. Зафіксуємо на 30 секунд і розслабимо. 10разів.

Ліквідуємо опущені куточки губ, або припиняємо в корені появу такої радості. Вказівними пальцями притискаємо куточки і раз 30, швидко і різко, рухаємо вгору і вниз.

Покращуємо контур губ, розгладжуємо дрібні зморшки навколо них і трохи збільшуємо обсяг. Стискаємо губи і трохи вип'ячуємо, вказівним пальцем повільно натискаємо, посередині.
Натиснули, відпустили, відняли палець, 30 разів. Після цього, швидко постукаємо по губах вказівним пальцем, 30 разів. Якщо робили правильно, відчуття буде таким, як років у 17, після того, як цілий вечір цілувалися в парадному під’їзді.

Ліквідуємо носогубні складки. Промовляємо звук «О» з сильною артикуляцією, верхню губу сильно притискаємо до зубів, напружуємо м'язи. Губи у нас складаються в овал, утримуємо 30 секунд і вимовляємо звук «У», теж, намагаючись притискати верхню губу до зубів. Звук у нас як би спрямований вниз. Ясна річ, завивати в повний голос не обов'язково, достатньо буде шепоту . 20 разів. Після цього - вказівними пальцями потремо лінії від крил носа до куточків рота, гарненько розігріємо.

Зміцнюємо м'язи щелепи, підтягуємо овал обличчя, ліквідуємо друге підборіддя, якщо таке намітилося . Піднімаємо голову, не закидаємо, а піднімаємо, а тепер - максимально висуваємо вперед нижню щелепу. Тягнемо підборіддя вгору і вперед. Фіксуємо на 30 секунд, розслаблюємо. Робимо 15 разів.
Після заняття ми повинні відчувати невелике печіння в м'язах обличчя, значить - все робилося правильно.

До речі, непоганою і цілком собі природною гімнастикою для обличчя є (що б ви думали?) оральний секс. Тому не варто відмовляти в ньому коханій людині - і йому приємно і жінці користь.

Рєзнік Крістіна для сайту alimero ru

Плюс до теми

:
Вправи від зморшок на обличчі Вправи від зморшок на обличчі Reviewed by Vasyl Markovych on 9/22/2013 07:46:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.