Як правильно стрибати на скакалці - відео

Пропонуємо вам згадати, як стрибати на скакалці. Адже дехто й досі не вміє робити це правильно і не знає основні правила підбору правильної скакалки.

скакалка, прижки, длинаДля тих же, кому це заняття здається сумнівним задоволенням, як бонус йде ще одне тренування від Зузкі. На цей раз - стрибки і віджимання.

Але спочатку про те, як правильно підібрати скакалку.

Довжина скакалки безпосередньо залежить від вашого зростання.

Візьміть обидва кінці скакалки в одну руку. Витягніть її вперед рівно на рівні грудей так, щоб кут між рукою і вашим тілом склав 90 градусів. Нижній кінець скакалки буде стосуватися підлоги, він не повинен лежати складкою на підлозі або висіти над поверхнею підлоги в декількох сантиметрах від нього. Такий вимір забезпечить оптимальну довжину скакалки строго для вашого зростання, а це буде гарантом якісних та ефективних тренувань.

Ще один спосіб визначення правильної довжини. Візьміть скакалку за обидва кінці двома руками і встаньте на середину обома ногами. Натягніть спортінвентар вздовж тулуба. Якщо верх ручок виявився на рівні пахв або хоча б не нижче грудей - скакалка вам підійде. Якщо шнур виробу буде хоч трохи довше, вам буде важко контролювати рухи і практично неможливо зробити подвійний стрибок.

Якщо можливості особисто виміряти довжину скакалки під свій зріст немає, орієнтуйтеся на загальноприйняту таблицю співвідношення росту до довжини:
- Для зросту до 150 см підійде 1,8-метрове виріб;

- 151-167 см - 2,5 м;

- 168-175 см - 2,8 м;

- 176-183 см - 3,0 м

;- від 183 см - 3,5-3,8 м.
Для ефективних занять віддайте перевагу скакалці з шнуром з ПВХ або прогумованим шнуром. Ручки повинні бути зручного розміру для ваших долонь, гладкими, без задирок і тріщин. Сам шнур не повинен бути занадто тонким і легким, в іншому випадку скакалка буде плутатися і чіплятися.Плюс до теми

:
Як правильно стрибати на скакалці - відео Як правильно стрибати на скакалці - відео Reviewed by Vasyl Markovych on 8/11/2013 01:38:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.