Про догляд за шкірою обличчя після 30-ти

Догляд за шкірою обличчя після 30 років, перш за все, орієнтований на підтримку стану здоров'я, адже шкіра - це орган, який швидко реагує на зміни, що відбуваються в організмі.

У чому ж причина появи перших ознак старіння? Воно відбувається через дії вільних радикалів, що погіршують харчування і стан шкіри. Крім того, колаген, який так потрібен нашій шкірі, вже не так інтенсивно синтезується, і шкіра втрачає еластичність, стаючи тонше, що веде до появи дрібних зморшок і припухлості.


Так само знижується швидкість обміну речовин, а це відразу впливає на стан шкіри. У зв'язку з цим, багато фірм-виробників косметики розробляють продукцію на гормональній основі, що не завжди виправдано. Тому уважно поставтеся до вибору засобів по догляду за шкірою.
В якості допомоги своєму організму фахівці пропонують ввести в свій раціон продукти, що містять так звані фітоестрогени, гормони натурального походження. Таких речовин багато у винограді, сої, гранаті, в шишках хмелю, які можна заварювати як замінник чаю.

Щоденний догляд за шкірою обличчя повинен включати такі процедури, як очищення, тонізація, зволоження та живлення. Крім того, вам буде потрібно почати такий же ретельний догляд за шкірою шиї, як і за шкірою обличчя.

До засмаги потрібно ставитися дуже обережно, і використовувати необхідні сонцезахисні засоби. Також актуальний і зелений чай, який вивільняє вільні радикали.
Для запобігання в'янення шкіри обличчя не зайвим буде ввести ранкове вмивання холодною водою, також можна використовувати і мінералку. Вмиватися добре, використовуючи спеціальну м'яку щіточку для обличчя, вона буде стимулювати кровообіг і відлущувати омертвілі клітини.

Рекомендується два рази на рік проводити курс лімфодренажного масажу, а якщо він вам протипоказаний, то хоча б класичного масажу обличчя.

Зволожуючим кремом після 30 років потрібно користуватися як мінімум двічі на день. До складу такого крему крім вітамінів-антиоксидантів повинен входити колаген. Особливої ​​уваги вимагає шкіра навколо очей. Періодично вибирайте спеціальні крему, вирішальні одну задачу.

У цьому віці дуже корисні фруктові та ягідні маски, їх тепер можна робити частіше. Позитивно впливають на клітини і теплі маски, наприклад картопляна або медова. Вони додадуть шкірі тонус і вирівняють колір обличчя.

Плюс до теми

:
Про догляд за шкірою обличчя після 30-ти Про догляд за шкірою обличчя після 30-ти Reviewed by Vasyl Markovych on 8/08/2013 07:40:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.