Сік черешні - ліки для серця

chereshnevyy-sokСпекотна, задушлива літня погода вкрай негативно впливає на здоров'я серця, а якщо серцевий м'яз ослаблений, - стає серйозним чинником можливого інфаркту. Черешневий сік може стати справжнім порятунком для серця. Будучи насиченим калієм і магнієм, сік черешні зміцнює міокард, перешкоджає порушенням серцевих скорочень, виникненню набряків. Цей сік повинен бути в щоденному раціоні людей, які страждають від хвороб серця, аритмії, стенокардії, невралгії.

Крім того, черешневий сік багатий фосфором і ретинолом. Нестача фосфору веде до хвороб кісткової системи і зубів, тому якщо у вас слабкий хребет і недостатньо міцні зуби, пийте сік черешні і вживайте в їжу соковиту черешню. Що ж до ретинолу, який міститься в черешні, то він сприяє підвищенню еластичності шкіри через посилене вироблення колагену - речовини, яка перешкоджає процесу старіння.

Виняткова користь даного напою полягає в його потужних тонізуючих властивостях. Страждаєте від нападів втоми і поганого настрою - включіть в щоденне меню сік черешні. До речі, цей сік допомагає боротися і з порушеннями функціонування системи травлення.

Черешневий сік потрібно обов'язково полюбити чоловікам. Ароматний напій з ягід черешні, повний антиоксидантів, є серйозною профілактикою захворювань сечовивідних шляхів, знижує ризик виникнення різних онкологічних захворювань, яким часто схильний організм сильної статі.

Як вибрати черешню

Шукайте темні і блискучі ягоди з зеленими хвостиками. Чим черешня темніша, тим більше в ній корисних пігментів.

Як зберегти черешню свіжою надовго

Зберігати свіжу черешню потрібно в холодильнику. Вона соковита і солодка, тому швидко псується. Оптимальний спосіб зберігання - в скляній банці з притертою кришкою. Для цього вимиті і висушені листя черешні кладуть на дно банки, потім - ягоди в один шар, знову шар листя, і так до самого горлечка. У щільно закритій банці в холодильнику черешня може зберігатися до місяця.

Плюс до теми

:
Сік черешні - ліки для серця Сік черешні - ліки для серця Reviewed by Vasyl Markovych on 7/08/2013 03:27:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.