Як прибрати жирний блиск з обличчя

Багато людей постійно стикаються з проблемами жирної шкіри, такий ефект сприяє небажаним утворенням як от вугрі, прищі та інше. Звичайно, особливо часто хвороби подібного типу можна зустрічати в підлітковому віці, і в цьому випадку жирна шкіра - прямий їх союзник.


Проте в житті є багато випадків, коли двадцять років людині минуло, а проблеми залишилися. І жирна шкіра в цьому випадку - головна проблема.

Визначити, жирна чи ні у Вас шкіра, можна різними шляхами. Так, наприклад, можна взяти один ватний тампон і провести ним по поверхні шкіри обличчя. Якщо після цього на ваті залишився слід - відповідь очевидна. Якщо Ви часто пітнієте, або пітніє обличчя - відповідь знову приходить сама  собою. У цілому, проблема жирної шкіри обличчя досить поширена, тому ми розповімо Вам, як боротися з цією недугою максимально швидко і ефективно.

Маски для обличчя з ефектом від жирного блиску

Рецепт № 1. Вам необхідно взяти трохи знежиреного кефіру, один ватний тампон. Вилийте в чашку кефір, занурте в нього тампон і нанесіть на обличчя на строк до п'ятнадцяти-двадцяти хвилин. По закінченні промийте холодною водою. Даний рецепт допоможе Вашій шкірі трохи підсушитися, ніж прибере жирний блиск на довгий термін.

Рецепт № 2. Нанесіть на п'ятнадцять хвилин збитий яєчний білок, перемішаний разом з цедрою лимончика. Після проведення процедури обличчя потрібно промити теплою водичкою. Така маска звузить пори і поліпшить колір лиця.

Рецепт № 3. Перемішайте одну-дві чайні ложечки соку лимона разом з двадцятьма грамами дріжджів, після чого додайте в суміш десять-п'ятнадцять мілілітрів молока і знову все перемішайте. Отримана консистенція наноситься на шкіру на термін до двадцяти хвилин, після чого змивається водою. Ця маска допоможе Вам очистити шкіру обличчя.

Рецепт № 4. Чудово освіжить, а також очистить Вашу шкіру маска, приготовлена ​​з лимонного соку і огірка. Перетріть один огірок на дрібній тертці, додайте в отриману суміш трохи лимонного соку (пропорція 1 до 6 - одна частина лимонного соку, шість частин огірка) і нанесіть на обличчя на п'ять-сім хвилин. Після закінчення процедури промийте обличчя водою.

Слід пам'ятати, що доглядати за шкірою необхідно практично кожен день.

Плюс до теми

:
Як прибрати жирний блиск з обличчя Як прибрати жирний блиск з обличчя Reviewed by Vasyl Markovych on 7/04/2013 08:05:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.