Маски з оливкової олії для ваших ніг


Сьогоднішня наука краси пропонує кожній людині комплекс різних засобів по догляду за шкірою ніг на основі оливкової олії. До Ваших послуг маски для ніг, крему на основі компонента, лосьйони та багато іншого. 
Головне, що характеризує олію оливи в подібних складах, - наявність великої кількості корисних сполук і мінералів, які допомагають шкірі людини залишатися молодою і ніжною.


Виготовити підручні засоби по догляду за шкірою ніг можна зовсім просто.

Рецепти засобів догляду на основі оливкової олії для ніг:

Рецепт № 1. Візьміть трохи оливкової олії (близько ста мілілітрів), перемішайте його разом з тридцятьма мілілітрами лимонного соку і цукровим піском. У лимоні, як відомо, міститься велика кількість вітаміну С, що сприяє відбілюванню шкіри. Отже, після того, як загальна консистенція готова, доцільно поступальними рухами втирати її в шкіру ніг протягом хвилини-двох. Після залишити «все, як є» на строк до п'ятнадцяти хвилин, поки маска вбереться. Після проведення процедури шкіру ніг необхідно ретельно протерти вологими серветками, водою користуватися не варто.

Рецепт № 2. Вам знадобиться олія з оливок і трохи кухонної солі. Пропорції - три до одного відповідно (у столових ложках). Ретельно перемішайте всі складові до отримання однорідної маси, після чого поступово масажуйте ноги. Залиште на строк до п'яти хвилин на шкірі маску. По закінченні промийте ноги водичкою.

Рецепт № 3. Ця маска для ніг на основі оливкової олії володіє пом'якшуючими властивостями. Отже, Вам пропонується підібрати для приготування продукту близько ста грамів оливкової олії, три ложечки цукру-піску і кілька мілілітрів соку лимона. Всі складові перемішайте між собою до отримання однорідної маси. Після цього поступальними масажними рухами втирайте маску в шкіру ніг протягом кількох хвилин. Залиште засіб на шкірі на строк до п'ятнадцяти хвилин. Після закінчення процедури пропонується водою ноги не змивати, а протерти їх вологими гігієнічним серветками.

Раніше ми розповідали про маски для звуження пор шкіри.

Плюс до теми

:
Маски з оливкової олії для ваших ніг Маски з оливкової олії для ваших ніг Reviewed by Vasyl Markovych on 6/12/2013 08:48:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.