Гайморит: лікування в домашніх умовах

Перше що потрібно зробити - це забезпечити регулярне промивання пазух носа. Це важливо в цілях поліпшення відтоку гною з гайморової пазухи і дезінфекції.

1.    Промивання проводьте кип'яченою водою, додаючи невелику кількість морської солі з содою або теплі настої лікарських трав - ромашки, череди, шавлії, евкаліпта. Промивання носа можна здійснювати за допомогою шприца без голки, невеликого заварника, маленької гумової спринцівки або шляхом втягування рідини ніздрями. Який спосіб вам підійде краще - вирішіть самі в процесі промивання.

2.    Голову потрібно нахилити над раковиною, і плавно натискаючи на поршень шприца, по черзі промити кожну ніздрю. Не натискайте на поршень різко, щоб рідина не потрапила у вушний прохід. Попередньо закапайте ніс судинозвужувальними краплями.

2. Олією чайного дерева можна змащувати лоб, виски і крила носа.

3. Турунди просочені 1 чайною ложкою прополісу, змішаного з 3-ма чайними ложками рослинного масла. Закладати турунди в ніздрі двічі на день. Це знімають набряклість і забезпечує хороший дезінфікуючий ефект.

4. При гаймориті важливо багато пити. Настій шипшини, мед з лимоном, імбирний чай, узвар - всі ці вітамінізовані напої допоможуть зміцнити імунітет і відновити сили.

5. Забезпечте організм додатковими гомеопатичними краплями, таблетками і вітамінами. Добре зарекомендували себе Синупрет, Асініс, Цинабсин.

6. Сік цикламена, видавлений з цибулини квітки, вважається найефективнішим засобом у комплексному лікуванні гаймориту, в тому числі і хронічного. Сік цикламена слід розвести в холодній кип'яченій воді 1:1. Закапувати 3 рази на день по 3 краплі. Після закапування потрібно обов'язково полежати протягом 20-ти хвилин.

В аптеках продаються лікарські препарати на основі соку цикламена. Це краплі в ніс "Неонокс" з ефірними маслами, алое і соком цикламена, а також сильніші - Синус форте (правда він вельми дорого обходиться), а також Синус ліфт комплекс і Синус ліфт актив. Останні два препарати, тобто Синус ліфт комплекс і Синус ліфт актив є аналогами першого, тобто Синус форте. Вони мають демократичні ціни і дуже ефективні. Випробувано на собі! Відчуття не з приємних, але гайморит повністю проходить за 5-6 днів, за умови промивання та прийому додаткових вищеописаних препаратів і засобів.

Читайте також про норму споживання води для організму на добу.

Плюс до теми

:
Гайморит: лікування в домашніх умовах Гайморит: лікування в домашніх умовах Reviewed by Vasyl Markovych on 5/06/2013 09:52:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.