Вправи для грудей. Жіночий варіант


Підтягнуті, красиві, високі груди даються природою не кожній жінці. Однак, у будь-якої дами є можливість посперечатися з природою, і навіть покласти її на лопатки. Груди можна підняти і надати їм кращу форму регулярними заняттями в тренажерному залі.

Згідно анатомічною будовою з самою молочною залозою зробити нічого не можна, якщо звичайно ви не хірург. Але можна підкачати грудний м'яз. У підсумку, шкірний покрив і сама залозиста тканина ніби  натягнуться на м'яз, і візуально підніметься.

Простих стискань рук та інших вправ з дамських журнальчиків тут мало. Груди «робляться» важкими жимами лежачи і разведеннями на похилій лаві. Тренінг цих м'язів швидко змусить гіпертрофуватися м'язові волокна, створюючи якісний плацдарм для молочної залози.

Отже, коли груди під прицілом тренінгу, краще побудувати програму тренувань так, щоб мати 2 тренування на тиждень включали прокачування грудей.

Перше тренування:
• Жим штанги лежачи - 4 підходи по 8 разів.
• Жим гантелей на похилій лаві - 4 підходи по 10 разів
• Розведення гантелей на похилій лаві - 3 підходи по 8-10 разів

Друге тренування:
• Жим штанги на похилій лаві - 4 підходи по 8 разів
• Жим гантелей на похилій лаві - 4 підходи по 12 разів
• Розведення гантелей на похилій лаві - 3 підходи по 8-10 разів
• Кросовери - 3 підходи по 12 разів.

У програму включені вправи на похилій (45 градусів) і звортньопохилій лаві (- 45 градусів). Адже жінці найбільш важлива не середня частина грудного м'яза, а верхня, яка підтягує груди, і нижня – та, що оформляє низ залози.

Плюс до теми

:
Вправи для грудей. Жіночий варіант Вправи для грудей. Жіночий варіант Reviewed by Vasyl Markovych on 5/21/2013 07:45:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.