Скраби із цукром - рецепти

Цукровий скраб для тіла - це один із найкращих засобів для шкіри, який її пом'якшує і розгладжує, а також покращує кровообіг і надає шкірі здоровий вигляд.

Чому саме цукор? Безліч граней, шорстка поверхня роблять цукор чудовою основою для скрабу. Цукрові гранули, великі і тверді спочатку, при нанесенні на шкіру під впливом води поступово згладжуються, м'яко і безпечно очищаючи шкіру.
Найпростіший рецепт-змішати 4 столові ложки цукру з 3 столовими ложками оливкової олії (оливкову олію можна замінити на будь-яку з наявних).

ВАРІАНТИ СУМІШЕЙ: Цукор можна змішати з різними інгредієнтами. Можна змішати какао-порошок з цукром, щоб отримати освіжаючий шоколадний скраб. Для видалення чорних крапок і темних плям на шкірі, підійде суміш з лимонного соку, цукру і меду. Скраб для жирної шкіри виготовляється з цукру, вівсянки і молока.

ЕФЕКТИ: Цукровий скраб не тільки видаляє омертвілі клітини і прибирає темні плями на шкірі, але і очищає засмічені пори, тому він, можливо, найкращий засіб для відлущування шкіри, доступний в домашніх умовах.

Плюс до теми

:
Скраби із цукром - рецепти Скраби із цукром - рецепти Reviewed by Vasyl Markovych on 5/02/2013 08:31:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.