Ви розповніли після 30-и? Ось причина...


Вчені з'ясували, чому більшість людей після 30 років стрімко набирають вагу. Причина полягає у зміні гормонального фону, пишуть ЗМІ.
Жирові відкладення збільшуються навіть у тих, хто в юності не скаржився на зайву вагу і не змінював спосіб життя і раціон. Після 30 років, ближче до 40 років, жіночий організм менше виробляє прогестерону і естрадіолу - гормонів, які відповідають за дітородіння і метаболізм.


У результаті цього відбувається уповільнення процесу обміну речовин - і організм починає накопичувати жирові запаси. В даний час з гормональним збоєм медики навчилися боротися за допомогою спеціальних препаратів. Щоб відновити брак гормонів, потрібно звернутися до лікаря і пройти комплексну діагностику.

Чоловіки від зайвої ваги страждають з власної волі. Після 30-35 років вони починають повніти через те, що ведуть малорухливий спосіб життя і захоплюються пивом. У цьому напої містяться ферменти, які ведуть до абдомінального ожиріння - так званого «пивного» живота. Подібних жирових відкладень дуже складно позбутися, бо вони розташовані навколо внутрішніх органів.

Ендокринологи рекомендують для того, щоб уникнути зайвої ваги після 30 років, вести активний спосіб життя і правильно харчуватися.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Доба в зоні АТО: один наш воїн загинув, один - поранений