Як позбутися другого підборіддя - відео

Роблячи вправи від Еннеліз Хаген, ви зможете натренувати м'язи шиї, обличчя і з позбутися другого підборіддя. Вправи ефективні. Не варто звертати увагу на дурнуватий вигляд і вираз обличчя. Головне - повернути красу і еластичність шкіри. Вправи можна виконувати в будь-якому місці.

vtoroy-podborodok2М'язи обличчя з часом втрачають свою еластичність і пружність, стають млявими. В результаті на шкірі з'являються складочки, зморшки, губиться контур обличчя. Якщо регулярно тренуватися, ви зможете виглядати молодшою.Які вправи допоможуть натренувати м'язи і позбутися другого підборіддя?

Перша вправа «Усмішка Джима Керрі».


Злегка підніміть підборіддя, витягніть його вперед, посміхніться, щільно притискаючи губи до зубів. Утримуйте його в такому положенні 5 секунд. Повторюйте близько 10 разів.

Друга вправа «Поцілунок в стелю».

Закиньте голову назад, складіть губи сердечком і робіть повітряний поцілунок. Повторюйте близько 5 разів.

Третя вправа «прикусити язика».

Повертайте голову праворуч, а потім піднімайте підборіддя трохи вгору. Кінчик язика щільно притискайте до неба, посміхайтеся, зціпивши зуби, робіть ковток. Повторюйте вправу 2 рази. Поверніть голову в інший бік і повторіть те ж саме.

Вправи лицевої йоги
- це справді чудова можливість прибрати друге підборіддя!

 

Плюс до теми

:
Як позбутися другого підборіддя - відео Як позбутися другого підборіддя - відео Reviewed by Vasyl Markovych on 4/07/2013 08:29:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.