Домашні компреси для поліпшення кольору обличчя


Якщо колір обличчя став тьмяним, бляклим, а шкіра сухою, то поліпшити стан шкіри допоможе компрес, приготовлений в домашніх умовах.

Листя берези.
Готують відвар з розрахунку 1 ст. ложка подрібненої сировини на 200 мл води. Компрес міняють 4 рази, починаючи з гарячого і закінчуючи холодним.
Цей компрес підсилює обмінні процеси шкіри, покращує кровообіг і колір обличчя, робить шкіру м'якою і еластичною.


Цвіт липи.

1 ст. ложку сировини заливають 200 мл окропу, настоюють 10-15 хв, проціджують. Гарячий компрес накладають на 1-1,5 хв. Процедуру повторюють 4-6 разів. Потім обполіскують обличчя прохолодною водою, додавши в неї сік лимона або столовий оцет (1 ст. ложку на 1 л води).

Ромашка аптечна.
1 ст. ложку суцвіть ромашки заливають 400 мл окропу, ставлять на слабкий вогонь на 5-10 хв. У проціджений відвар опускають невеликий рушник, складений вчетверо, віджимають і прикладають його до обличчя. У міру остигання рушник знову змочують відваром. Після гарячого компресу обличчя обполіскують холодною водою. Застосовується при появі зморшок.

Плюс до теми

:
Домашні компреси для поліпшення кольору обличчя Домашні компреси для поліпшення кольору обличчя Reviewed by Vasyl Markovych on 4/21/2013 03:11:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.