Рецепти масок для волосся з реп'яхової олії

maskyМаски для волосся разом з реп'яхової олії застосовуються для того, щоб ефективно відновлювати волосся, запобігати їх випадання і ламкість. Їх, до речі, звикли використовувати подібні засоби для усунення лупи. 

Найчастіше в аптеках ми можемо побачити реп'яхову олію, яку було збагачено різними вітамінами і мінералами. По суті, саме таке масло і буде максимально ефективним і корисним для наших волосся. 

Маски на реп'яховій олії чудово підходить всім типам волосся, активно живлячи його і зміцнюючи. Рецепти масок для волосся з реп'яховою олією: 

Рецепт № 1. 
Маска для волосся з реп'яхової олії і медом для всіх типів Пропонується взяти одну-дві столові ложечки реп'яхової олії, один яєчний жовток і одну-дві чайні ложки меду. За обставинами деякі воліють додавати в подібну суміш трохи горілки - близько двох столових ложок. Отже, всі інгредієнти ретельно перемішуються і наносяться на волосся. Для якісного ефекту голову можна обернути рушником. Тримати маску на волоссі потрібно близько двох-трьох годин. Включіть улюблений фільм і проведіть час із задоволенням. Після вказаного часу маску необхідно змити разом з шампунем. Подібна маска для волосся дозволяє з легкістю відновлювати волосся після фарбування, після завивки або ж в період вагітності. 

Рецепт № 2. 
Маска для волосся з реп'яхової олії і яєчним жовтком для всіх типів Візьміть дві столові ложечки реп'яхової олії, два-три збитих яєчних жовтків. По можливості - кілька ложок лимонного соку. Все перемішайте і нанесіть на волосся на строк до п'ятнадцяти хвилин. Після цього волосся потрібно промити теплою водою. Варто сказати, що лимонний сік в даній масці відіграє дуже велику роль, оскільки він чудово сприяє додаванню Вашому волоссю блиску. Також він призначений для відновлення сухих і ламких волосся. 

Рецепт № 3. 
Маска для волосся з реп'яхової олії і гірчиці для росту волосся Вам пропонується розводити в гуртку теплої води одну столову ложечку гірчичного порошку до тих пір, поки в ємності не вийде маса середньої густоти. Слідом необхідно помістити в загальну консистенцію одну ложечку реп'яхової олії та сметани такої ж кількості. Після цього потрібно перемішати всі інгредієнти і втерти у волосся на строк до тридцяти хвилин. Маску потрібно змити водою. Застосовувати такий засіб можна два-три рази на тиждень.

Плюс до теми

:
Рецепти масок для волосся з реп'яхової олії Рецепти масок для волосся з реп'яхової олії Reviewed by Vasyl Markovych on 3/16/2013 11:58:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.