Маска з калини для очищення шкіри


Ягоди калини володіють не тільки лікувальними властивостями, що піднімають імунітет і сприяють швидкому одужанню після грипу та застуд. 

Сік калини - ефективний косметичний засіб, що використовується для лікування запалення шкіри.

Протираючи обличчя свіжим соком калини хоча б 1 раз на тиждень, ви зможете поступово позбутися вугрової висипки и поліпшите колір обличчя. Висипання зменшаться, шкіра перетворилася.

Універсальні маски з калини для всіх типів шкіри володіють поживними, зволожуючимиі і відбілюючими властивостями.

Калина корисна для очищення проблемної та жирної шкіри.
Змішайте 1 столову ложку кефіру з невеликою кількістю свіжого соку калини. Нанесіть очищувальну суміш з відбілюючим ефектом на шкіру обличчя на 15-20 хвилини. Потім вмивайтеся теплою і прохолодною водою. Застосовуйте кефірно-калинову маску двічі на тиждень.

Калина корисна для нормальної шкіри. 
Вівсяні пластівці розмочіть в теплій воді і додайте свіжий  калиновий сік. Нанесіть маску на обличчя, а потім акуратно змийте через 10 хвилини.

Калина корисна для сухої пігментовані шкіри. 
Ягоди калини розітріть и змішайте з натуральним медом. Нанесіть суміш на очищену шкіру обличчя и змийте через 20 хвилин. Для змивання маски краще використовувати теплу воду з додаванням лимонного соку.

Плюс до теми

:
Маска з калини для очищення шкіри Маска з калини для очищення шкіри Reviewed by Vasyl Markovych on 3/29/2013 12:00:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.