Зміцнюємо нігті з допомогою лимона

Сік лимона для нігтів
У догляді за нігтями добре допомагає лимон. Він відбілює потемнілі нігті і додає їм блиску. Також лимон використовують для зміцнення нігтів.

Зміцнює нігтьову пластину, очищає потемнілі нігті і додає їм блиск протирання нігтів скибочкою лимона протягом 7-10 днів. Ця найпростіша процедура не займає багато часу і може відбуватися під час або після чаювання.

Сік лимона для нігтів
Чистими і блискучими робить нігті регулярне втирання в нігтьову пластинку і шкіру навколо неї лимонного соку. Але такі процедури не повинні бути частими, бо при цьому нігті пересушуються і на них можуть утворитися тріщини.


Маска з оливковою олією і лимонним соком

Зміцнююча маска з оливкової олії та лимонного соку: нагрійте на водяній бані одну столову ложку оливкової олії (щоб воно стало теплою) і змішайте його з декількома краплями лимонного соку. Отриману суміш масажними рухами нанесіть на нігтьові пластини, надягніть бавовняні рукавички і залиште маску на ніч. Процедуру можна проводити 1-2 рази на тиждень.

Лимонний сік з сіллю для зміцнення нігтів

Видавіть в блюдце приблизно столову ложку лимонного соку, додайте пару щіпок солі, змішайте компоненти, а потім пензликом нанесіть суміш на нігті. Почекайте 15-20 хвилин, потім змийте теплою водою.

Плюс до теми

:
Зміцнюємо нігті з допомогою лимона Зміцнюємо нігті з допомогою лимона Reviewed by Vasyl Markovych on 3/21/2013 11:30:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.