Каланхое. Рецепти для лікування

Практично у кожного з нас є вдома горщик з непримітною, але насправді унікальною рослиною - каланхое. Вічнозелена рослина з тропіків прижилася в домашніх умовах і радує своїми лікувальними та оздоровчими властивостями!Листки каланхое надзвичайно корисні, оскільки в них міститься лимонна, яблучна і оцтова кислоти, а також мінеральні солі. Народна медицина пропонує безліч рецептів із застосуванням каланхое для лікування різних захворювань.

Сік каланхое використовується для полоскання ротової порожнини, при запальних процесах ясен і хронічному тонзиліті.А при нежиті, грипі і в якості профілактичних заходів використовуйте свіжий сік каланхое, закапуючи по 4 крапельки в кожну ніздрю двічі на день. При чханні ретельно очищається ніс.Можна і розжовувати листочки рослини, які благополучно знімуть печію, біль у шлунку і навіть нирках, а також мають протизапальну та протимікробну дію при ангіні.Каланхое широко застосовується і для лікування тромбофлебітів, варикозного розширення вен. Для цих цілей 100 г листочків каланхое подрібніть в м'ясорубці і залийте на 0,5 л горілки, поставивши ємність з настоянкою в темне місце. При цьому щодня струшуйте. Розтирайте хворі ділянки тіла двічі на день - з ранку і на ніч. Курс - 4 місяці.Від головних і серцевих болів допомагає суміш соку каланхое і меду в рівних пропорціях. Рекомендується 1 столова ложка тричі на день після їжі.

Якщо у вас є стоматит, пародонтоз, фурункули, опіки або тріщини на сосках, то вас врятує сік каланхое. Сік рослини разом з ватним тампоном прикладайте до хворих яснам тричі на день, тримайте 15 хвилин.Кажуть, що в будинку, де є каланхое, люди рідше хворіють, а повітря значно чистіше.

Плюс до теми

:
Каланхое. Рецепти для лікування Каланхое. Рецепти для лікування Reviewed by Vasyl Markovych on 10/09/2012 10:42:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.