Комплекс вправ для швидкого схуднення

Це не складний комплекс вправ для схуднення.

Виконуючи вправи для схуднення кожен день через тиждень ви виявите, що ваші обсяги помітно скоротилися.


Самі по собі вправи не складні і не вимагають особливих умов для виконання.

1. Встаньте лицем до стіни на деякій відстані від неї. Долоні витягнутих рук притисніть до стіни на рівні плечей. Згинаючи і випрямляючи руки, віджимайтеся від стіни. Намагайтеся, щоб спина була прямою.
2. Стійте обличчям до стіни, ноги разом. Підніміть спочатку праву руку, намагаючись кінчиками пальців доторкнутися до стіни якомога вище, потім ліву, потім проробіть цю вправу двома руками.
3. Стоячи обличчям до стіни, обіпріться в неї руками. Поперемінно різко піднімайте в сторони то праву, то ліву ногу.

4. Вправа схожа на попередню, тільки ноги поперемінно з силою піднімайте назад. Прогніться.
5. Тісно пригорніться спиною до стіни. Видихніть, підтягніть живіт, напружте м'язи спини. Затримайте дихання скільки можете, потім толчкообразно видихніть повітря, поступово розслабляючи м'язи тіла.
6. Встаньте лицем до стіни. З силою зіпріться в неї прямими руками, зігніть спочатку праву ногу, підтягнувши коліно до живота, потім ліву.
7. Стійте прямо, обличчям до стіни, на деякій відстані від неї. Підніміть ногу і поставте ступню на стіну. Нахиліться вперед, обхопіть руками кісточку, особою торкніться коліна. Опустіть ногу, підніміть голову і випростався. Вправу виконуйте поперемінно лівою і правою ногою.
8. Ляжте на спину. Зігніть ноги в колінах, ступні поставте на стіну. Максимально високо переступайте ногами по стіні і випрямляйте тіло, підпираючи руками сідниці.
9. Ляжте на спину перпендикулярно до стіни і робіть ногами ножиці. Стіна допомагає втримувати ноги на певній висоті, заважає їм опускатися.Всі вправи виконуються притулившись до стінки. Однак вони вимагають значних м'язових зусиль. Освоюйте їх поступово, повторюйте кожну вправу по 10 разів.

Плюс до теми

:
Комплекс вправ для швидкого схуднення Комплекс вправ для швидкого схуднення Reviewed by Vasyl Markovych on 10/08/2012 10:56:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.