Кавун благодатно впливає на роботу серця

Американські вчені з Університету Пердью прийшли до висновку, що кавун добре впливає на серце, знижує холестерин і сприяє схудненню, повідомляють ЗМІ.

Фахівці провели дослідження на мишах, за станом яких спостерігали кілька місяців. Гризунів розділили на дві групи. Першій групі давали пити воду, а другій групі - свіжий кавуновий сік. У мишей, які пили кавуновий сік, відзначалося зниження холестерину на 50%, а зниження ваги на 30%.


Фахівці вважають, що якщо з'їдати по шматочку кавуна щодня, то можна запобігти розвитку серцевих хвороб, контролювати вагу і кількість жирних відкладень в судинах. Кавун корисний для здоров'я, оскільки містить цітріллін, який надає благотворний вплив на серцево-судинну систему. Раніше вчені вже говорили про те, що кавун знижує ризик розвитку атеросклерозу.
Кавун застосовується в лікувальному харчуванні при хворобах печінки, жовчного міхура, анемії. У ньому міститься багато клітковини, яка дозволяє поліпшити травлення, виводить холестерин з організму, пісок з нирок і поліпшує стан хворих на цукровий діабет.

Плюс до теми

:
Кавун благодатно впливає на роботу серця Кавун благодатно впливає на роботу серця Reviewed by Vasyl Markovych on 10/07/2012 01:28:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.