Народні рецепти з прополісу


Прополіс - унікальний продукт, який подарували нам бджоли. За допомогою прополісу вони захищаються від інфекцій і майже не уражуються вірусами і бактеріями. 


Цей цілющий продукт широко застосовується в народній медицині. У традиційній же медицині, на основі прополісу, створено багато лікарських засобів.
Доведені антибактеріальні, антисептичні та протимікробні властивості прополісу, також він володіє місцевим знеболюючим дією. Вживання його допомагає виведенню холестерину з організму, також відомо його вплив на ракові клітини, він гальмує їх зростання і знищує.Прополіс підсилює протистояння організму до опромінення. Він пригнічує патогенні мікроорганізми, лікує дисбактеріоз, підвищує імунітет. Протипоказаний прополіс лише тим, у кого є алергія на продукти бджільництва. Величезний плюс цього природного антибіотика і в тому, що у нього немає побічних ефектів, він не токсичний.

Спектр лікування хвороб прополісом дуже обширний. Наведемо деякі народні рецепти в лікуванні розповсюджених захворювань.

Для лікування випадіння волосся треба щодня втирати в шкіру голови 30%-у настоянку прополісу.

 Мазь гомеопатична «Прополіс», яка є в будь-якій аптеці, добре загоює рани, надає знеболюючу дію. При лікуванні отиту - теплий спиртовий розчин прополісу треба капати по 2-3 краплі 3 рази на день у кожне вухо.

При лікуванні захворювань жіночих статевих органів, викликаних тріхомоніазом, стафіллококком, стрептококами ін патогенними організмами, застосовують спринцювання або тампони, просочені настойкою. У цьому випадку, обов'язково треба проконсультуватися з гінекологом перед лікуванням. При мастопатії груди слід змащувати прополисною маззю. При нежиті носові проходи змазують маззю прополісу.

Добре зарекомендував себе прополіс при парадантозі. Слід приймати настій по 30-40 крапель 3 рази на день і робити аплікації на ясна.

При цукровому діабеті потрібно включити додатково в лікування, не скасовуючи антидіабетичні препарати, настоянку прополісу, його п'ють по 1 столовій ложці 3-4 рази на день на протязі місяця.

Варто лише ще раз нагадати, що якщо немає алергії, то цей унікальний продукт гідний вашої уваги, візьміть його на замітку, вивчіть, проконсультуйтеся з лікарем і оздоровлюйтеся.

Плюс до теми

:
Народні рецепти з прополісу Народні рецепти з прополісу Reviewed by Vasyl Markovych on 10/27/2012 01:46:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.